Страхотен естествен поплин, от Бо Уиво. Изработена от 100% неизбелен органичен памук и с леко груба тъкан от стандартна поплин тъкан. Това качество е често се използва за торбички / totes и многопотребими чанти.
Нашите естествени тъкани са неизбелени. В резултат на това често все още виждате някои семена от памук растение в тъканта. Платът е с приятен и оживен вид и естествен цвят. Допълнително предимство: естествените тъкани обикновено са много подходящи за хора с (кожна) алергия.
Поплин е тъкана тъкан памучна тъкан (една основа до една вътък). Ето защо, тъканта има фин и редовен външен вид, и е хубав и стабилен.
Поплин е подходящ за блузи, ризи, върхове, рокли, (тире) поли, калъфи за възглавници, покривки за маса, завивки, завиване или като подплата плат.
Нуждаете ли се от повече плат, отколкото в момента е на разположение на сайта? Моля, изпратете ни имейл с вашето запитване!
Article number | 641000 |
Collection | Limited Edition |
Material | 100% organic cotton |
Colour | Natural / Unbleached / Cream / Ecru |
Width | 170-175 cm |
Weight | 145 gr/m2 |
Yarn | Ne 20/1 |
Cleaning advice | 40 C, no bleaching, no dry cleaning, line drying, ironing 1 point |
Shrinkage | max 5% |
Produced in | India, GOTS certified |
Matching sewing thread | 4801, 4899 |
Full rolls | available via Bo Weevil |